top of page

SPRZĘT

 OGRODNICZY 

RĘBAK DO GAŁEZI HONDA GTS 900H

Producent: Honda
Model: GTS 900 H
Typ: Spalinowy
Silnik: Benzyna
Waga: 150 kg

Max. średnica rozdrabnianych gałęzi: 80 mm

Wymiary podajnika: 250 x 250 mm

PIŁA ŁAŃCUCHOWA:
STIHL MS 231 SPALINOWA

 

Producent: Stihl

Model: MS 231
Moc: 2 KW 
Silnik: Spalinowy, benzynowy 
Długość miecza: 35 cm

www005.jpg
www006.jpg

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW SPALINOWE STIHL

Producent: Stihl

Silnik: Spalinowy
Długość listwy tnącej: 60 cm

WERTYKULATOR HONDA

TIELBURGER TV 510

Producent: Honda

Model: Tielburger TV 510

Silnik: Spalinowy
Szerokość robocza: 45 cm

Głębokość wertykulacji: 5 mm

Waga: 53 kg

www007.jpg
www009.jpg

BARRETO 1620B

 

Glebogryzarka hydrauliczna BARRETO 1620B zasilana jest potężnym, dwucylindrowym silnikiem Briggs&Stratton VANGUARD o mocy 16 koni mechanicznych, z żeliwną tuleją cylindra, pełnym smarowaniem ciśnieniowym, chłodnicą olejową i lekkim rozruchem linkowym z rozrusznikiem klasy przemysłowej, zapewniającym zawsze skuteczny start, niezależnie od warunków pracy i temperatury otoczenia. Filtr oleju hydraulicznego jest umieszczony w bezpiecznym miejscu pod uchwytem koparki, z łatwym dostępem serwisowym.

Husqvarna TF 435P kultywator

Wysokiej klasy glebogryzarka z przednim urządzeniem roboczym z niezawodnym, ułatwiającym rozruch silnikiem Honda GP 160BH. Dwa biegi w przód, jeden wsteczny. Regulowany uchwyt sprawia, że maszyna jest jeszcze bardziej uniwersalna. Pneumatyczne załączanie i rozłączanie sprzęgła.

www010.jpg
www011.jpg

Wertykulatory Husqvarna S 138C

 

 

Lekki przewodowy wertykulator o szerokości roboczej 38 cm z funkcją 2 w 1 i szybką wymianą noży. Łatwo regulowana głębokość robocza oraz mocny silnik powodują skutecznie usuwanie mchu i suchej zalegającej trawy z trawnika. Kompaktowa konstrukcja i składany uchwyt ułatwiają transport i przechowywanie. Dzięki funkcjom, takim jak intuicyjna klawiatura, zbieranie jako opcja i brak emisji spalin, jest to idealny partner dla twoich potrzeb przed i po sezonie.

Przecinarki Husqvarna K 770

Husqvarna K 770 jest wszechstronną i mocną przecinarką, której właściwości sprawiają, że jest najlepszą przecinarką na rynku. Wyposażona w pół-automatyczny system napinania paska SmartTension™ , sprawia, że pasek jest napięty optymalnie and przy jego maksymalnej trwałości. Niska masa, doskonały stosunek mocy do masy, łatwe uruchomienie start i wyjątowko niskie wibracje oznaczają mniejszę obciążenie i maksymalna wydajność.

www012.jpg
www013.jpg

ŚWIDER SPALINOWY STIHL

 

Profesjonalny świder glebowy z napędem spalinowym. Doskonały do wykonywania odwiertów pod pale i słupki ogrodzeniowe. Zastosowanie również w ogrodnictwie, architekturze krajobrazu.

DMUCHAWA DO LIŚCI

Do oczyszczania dużych powierzchni z liści i skoszonej trawy. Filtr umożliwia pracę również w warunkach dużego zapylenia.

www017.jpg

TRAKTOREK TYPU JAPOŃSKI Z OSPRZĘTEM GLEBOGRYZARKA ZAMIATARKA PŁUG REBAK

bottom of page